محل تبلیغات شما
ولادیمیر پوتین”، رئیس جمهور فدراسیون روسیه طی پیامی سال نو میلادی را به نیکول پاشینیان”، نخست وزیر ارمنستان تبریک گفت.

Его ничто не останоит: Несмотря на болезнь Пашинян стретится с Путиным

در این پیام آمده است:

تبریکات صادقانه مرا به مناسبت میلاد مقدس حضرت مسیح و فرا رسیدن سال نو پذیرا باشید. سال گذشته به هیچ وجه خوش آیند نبود و من می‌خواهم امیدوار باشم که آنچه به وقوع پیوست در گذشته باقی خواهد ماند. مهم این که ما در مورد اهمیت روابط دوستانه فی‌مابین دو کشور متحد و هم پیمان بیش از گذشته به طور کامل اطمینان یافتیم. من اطمینان دارم که توسعه و تعمیق ارتباطات چند جانبه ارمنستان و روسیه در آتیه در راستای با منافع اساسی مردم دو کشور برادر کاملاً مطابقت داشته و در جهت تأمین صلح، امنیت و ثبات در منطقه قفقاز پیش می‌رود”.
پوتین در پایان پیام خود می‌نویسد: برای شما، اقوام و نزدیکانتان سلامتی و سعادت و برای همه هموطنان‌تان آرزوی سعادت و توسعه دارم”.

منبع: آراکس نیوز

اختصاص مالیات شرکت مس سونگون برای احداث و تکمیل اتوبان «تبریز ـ ارمنستان»

افتخار آفرینی گروه موسیقی «کهن ساز» ایران در کشور ارمنستان

ایروان نیز تحت فشار تحریم های آمریکا علیه ایران است

سال ,نو ,پیام ,گذشته ,میلادی ,سعادت ,سال نو ,نو میلادی ,به مناسبت ,گذشته به ,دو کشور

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خلاقیت از کودکی تا نوجوانی (مرکز آرادان ) vasthentemus دانلود آلبوم اهواز تحت لیبل بکس61 Tabligh in English unretanru دل نوشته Betty's notes بانوی بصیرت س خرید کارواش خانگی ایزی جت | طرح 2018 پایگاه جامع اینترنتی بیان