محل تبلیغات شما
نخست وزیر ارمنستان ، نیکول پاشینیان امروز در دولت میزبان کیم کارداشیان بود.او گفت: "کیم قول داده است که بیشتر اوقات به ارمنستان بیاید."

Картинки по запросу kim kardashian 2019 armeniaКартинки по запросу kim kardashian 2019 armenia

"خوشحالم که از شما در دفتر نخست وزیر جمهوری ارمنستان استقبال کردم و خوشحالم که بازدید از ارمنستان برای شما تبدیل به یک سنت خوب شده است. می خواهم توجه داشته باشم که ما از آمادگی و فعالیت شما برای نمایندگی ارمنستان در جهان بسیار قدردانی می کنیم و این بسیار مهم است. ما می توانیم علاقه زیادی به ارمنستان در سرتاسر جهان داشته باشیم و فکر می کنم شما هم در این روند سهیم بوده اید. امیدوارم و مطمئن هستم که شما تلاش خود را تقویت پتانسیل ارمنستان ادامه خواهید داد. من از این فرصت راضی هستم زیرا دولت من به دنبال ارتقاء مشارکت ن در فعالیت های اقتصادی است. "

کیم کارداشیان با تشکر از نخست وزیر برای مهمان نوازی ، خاطرنشان کرد: "من بسیار خوشحالم که در ارمنستان هستم. من در اینجا دیدم که توجه بسیاری به ن و تمایل به کمک به ن برای شروع یک تجارت وجود دارد. من واقعاً خوشحالم که این را می بینم. "

نیکول پاشینیان و کیم کارداشیان در مورد روند به رسمیت شناختن بین المللی و محکومیت نسل کشی ارامنه ، حفظ هویت ارمنی ، مشارکت فعال ن در زندگی ی - ی و اقتصادی ارمنستان و همچنین در مورد فرصت های همکاری مشخص شده در طول گفتگوها تبادل نظر کردند. بیست و سومین کنگره جهانی فناوری اطلاعات. 

منبع:رادیو عمومی ارمنستان

اختصاص مالیات شرکت مس سونگون برای احداث و تکمیل اتوبان «تبریز ـ ارمنستان»

افتخار آفرینی گروه موسیقی «کهن ساز» ایران در کشور ارمنستان

ایروان نیز تحت فشار تحریم های آمریکا علیه ایران است

ارمنستان ,خوشحالم ,کیم ,ن ,، ,کارداشیان ,خوشحالم که ,کیم کارداشیان ,نخست وزیر ,به ارمنستان ,به ن

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یك دو سه ریاضی سوداگرانه Adrian's blog بهینه سازی سایت | بهینه سازی وب سایت | سئو ovspyderma وبلاگ مد توسط سارا ریس محمد امین حیات مقدم mohammad amin hayatmoghaddam apundesry نمایندگی توزیع اینترنتی فیجت اسپینر در ایران | فیجت اسپینر دیجی کتابخانه آیه الله خامنه ای شهرستان زرند