محل تبلیغات شما
اگر این روند ادامه یابد ، ما در تاریخ 24 ماه مه حدود 6،350 مورد و در تاریخ 8 ژوئن در حدود 12 هزار و 700 مورد خواهیم داشت. آرسن توروسیان ، وزیر بهداشت ، در مورد این موضوع در صفحه فیس بوک خود نوشت.

وی ادامه داد: البته ، ما ده ها هزار نفر را تجربه خواهیم کرد که از بیماری کروناویروس درمان شده اند و متأسفانه ده ها تن از شهروندان فوت شده ممکن است برخی از آنها نزدیک به اقوام و دوستان سالخورده و مزمن ما باشند ، پدران و مادران ، مادربزرگ ها و مادربزرگ هایمان که (دیابت ، فشار خون بالا ، بیماری قلبی و بیماری انسداد مزمن ریوی و بیماری آن).

من بر همه اینها تأکید می کنم تا دستورالعمل های تغییر ناپذیر خود را به یاد بیاوریم ، تمام قوانین تعیین شده را رعایت کنیم و سرعت ویروس را کاهش دهیم.

جایگزینی برای اتخاذ یک رفتار جدید ، تعریف مجدد سناریوی بدتر یا بدتر است. ما باید برای مدتی طولانی به همه قوانین رعایت کنیم. "

آرسن توروسیان اطلاع داد: امروز 10 اردیبهشت در یکی از بیمارستان هایی که با معالجه بیماری کروناویروس مشغول به کار است ، به مدت چند ساعت بودم.

منبع:رادیو عمومی ارمنستان

اختصاص مالیات شرکت مس سونگون برای احداث و تکمیل اتوبان «تبریز ـ ارمنستان»

افتخار آفرینی گروه موسیقی «کهن ساز» ایران در کشور ارمنستان

ایروان نیز تحت فشار تحریم های آمریکا علیه ایران است

، ,بیماری ,خواهیم ,ها ,مورد ,تاریخ ,در تاریخ ,بیماری کروناویروس ,ده ها ,حدود 6،350 ,رعایت کنیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Joann's memory William's site ATONEMENT : یادداشت هایی که کفاره زندگی است آموزش زبان کره ای ترجمه کتاب terssteltiti نمایندگی مجاز تعمیرات بوش،آاگ،کنوود،کندی Cheap NFL Kansas City Chiefs Jerseys, Put It with Inspiration. flexmytesmi روستای تاریخی بند امیر جامع ترین وبلاگ موسیقی آذری و ترکی