محل تبلیغات شما
اگر این روند ادامه یابد ، ما در تاریخ 24 ماه مه حدود 6،350 مورد و در تاریخ 8 ژوئن در حدود 12 هزار و 700 مورد خواهیم داشت. آرسن توروسیان ، وزیر بهداشت ، در مورد این موضوع در صفحه فیس بوک خود نوشت.

وی ادامه داد: البته ، ما ده ها هزار نفر را تجربه خواهیم کرد که از بیماری کروناویروس درمان شده اند و متأسفانه ده ها تن از شهروندان فوت شده ممکن است برخی از آنها نزدیک به اقوام و دوستان سالخورده و مزمن ما باشند ، پدران و مادران ، مادربزرگ ها و مادربزرگ هایمان که (دیابت ، فشار خون بالا ، بیماری قلبی و بیماری انسداد مزمن ریوی و بیماری آن).

من بر همه اینها تأکید می کنم تا دستورالعمل های تغییر ناپذیر خود را به یاد بیاوریم ، تمام قوانین تعیین شده را رعایت کنیم و سرعت ویروس را کاهش دهیم.

جایگزینی برای اتخاذ یک رفتار جدید ، تعریف مجدد سناریوی بدتر یا بدتر است. ما باید برای مدتی طولانی به همه قوانین رعایت کنیم. "

آرسن توروسیان اطلاع داد: امروز 10 اردیبهشت در یکی از بیمارستان هایی که با معالجه بیماری کروناویروس مشغول به کار است ، به مدت چند ساعت بودم.

منبع:رادیو عمومی ارمنستان

اختصاص مالیات شرکت مس سونگون برای احداث و تکمیل اتوبان «تبریز ـ ارمنستان»

افتخار آفرینی گروه موسیقی «کهن ساز» ایران در کشور ارمنستان

ایروان نیز تحت فشار تحریم های آمریکا علیه ایران است

، ,بیماری ,خواهیم ,ها ,مورد ,تاریخ ,در تاریخ ,بیماری کروناویروس ,ده ها ,حدود 6،350 ,رعایت کنیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

gratpofeadick tingtwenusid تور ارمنستان ***وبلاگ خدام الحسین 1389 *** 747 نکته و تست کنکور استاد زارع Maureen's collection پارسیک جهاد نرم درب ضد سرقت Mary's game