محل تبلیغات شما

به گزارش بازار به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، پروژه انتقال برق ایران به ارمنستان با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۸۳ میلیون یورو از سوی بانک توسعه صادرات در قالب اعتبار خریدار تأمین مالی شد.

طی مفاد الحاقیه جدیدی که به امضا رسید سقف تامین مالی و دوره تامین مالی این پروژه افزایش و به ۸۸ میلیون یورو ارتقا یافت. مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران در این جلسه، گفت: طبق گزارش های واصله این پروژه پیشرفت خوبی داشته و مصمم هستیم این طرح هرچه سریعتر به بهره برداری برسد.

صالح آبادی ضمن با اهمیت خواندن اجرای این پروژه در تعاملات تجاری دو کشور ایران و ارمنستان، گفت: علی رغم مشکلات عدیده ای که در سال ۲۰۲۰ میلادی وجود داشت، توانستیم با همکاری و تلاش های مشترک موانع را در مسیر تکمیل پروژه رفع کنیم.

وی اظهار امیدواری کرد در سایه همکاری های مشترک، بتوانیم سال آینده شاهد تکمیل و راه اندازی این پروژه باشیم. در ادامه این جلسه، مدیر عامل شرکت برق ارمنی با قدردانی از همراهی بانک توسعه صادرات ایران برای همکاری در این طرح، گفت: عوامل اجرایی و سرمایه گذاری در کنار یکدیگر باعث موفقیت اجرای پروژه بوده اند.

وی اظهار داشت: تلاش و همت بی نظیری برای به ثمر رسیدن این پروژه به کار بسته شده و امیدواریم با امضای الحاقیه تمدید سقف تامین مالی به زودی شاهد راه اندازی آن باشیم. این مقام مسئول ارمنی خاطر نشان کرد: راه اندازی این پروژه علاوه بر دستاوردهای اقتصادی، روابط دو کشور و مردم را نیز تقویت خواهد کرد.

منبع:بازار 

اختصاص مالیات شرکت مس سونگون برای احداث و تکمیل اتوبان «تبریز ـ ارمنستان»

افتخار آفرینی گروه موسیقی «کهن ساز» ایران در کشور ارمنستان

ایروان نیز تحت فشار تحریم های آمریکا علیه ایران است

پروژه ,مالی ,بانک ,تامین ,توسعه ,برق ,این پروژه ,تامین مالی ,بانک توسعه ,توسعه صادرات ,صادرات ایران ,بانک توسعه صادرات ,توسعه صادرات ایران ,مالی پروژه انتقال

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

maytravleicei trusapadin روستای پیرهادیان loverbidctec skilesovtar شهدا شرمنده ایم... abacollage tragboasnowno متن و ترجمه ی آهنگ بهترین شعرهای انتخابی من